Netradičné erotické chúťky?

Máte v sexe chuť na niečo extra? Videli ste niečo napr. na internete, vzrušilo vás to a viete, že aj napriek tomu ste to v reálnom živote ešte s nikým neskúsili? A chceli by ste to zmeniť? Sex privaty https://www.privatportal.sk/ vám túto príležitosť ponúkajú.

Buďme úprimní. Priťahuje vás niečo iné, než stará známa klasika? Chceli by ste si poriadne užiť napríklad anál alebo niečo z kategórie fetiš alebo ľahké BDSM? Nie je problém, v spomenutých ponukách určite nájdete aj takéto inzercie. Skúste tak aj niečo extra a pripravte sa na nový zážitok. A pokiaľ ste sám a máte peniaze k dobru, prakticky nemáte prečo váhať!

Vzrušená žena

V realite je to tak, že veľa spoločníčok má vo svojom profile uverejnených pomerne dosť sexuálnych praktík, ktoré ovládajú. Taká na oko milá blondínka by s vami dokázala veci, o ktorých sa vám doteraz len snívalo! Dokonca sa môže zmeniť na tú, ktorá bude v sexe dominantnejšia alebo vás možno pleskne bičom. Záleží len, na čom sa s ňou dohodnete. Nebojte sa byť režisérom vášho plateného sexuálneho zážitku!

Zvodná žena

Ešte predtým, než nejakú slečnu amatérku alebo skúsenú MILFku kontaktujete s vašou (možno aj netradičnou) požiadavkou, uistite sa, že má túto kategóriu spomenutú vo svojej ponuke. A niektoré spoločníčky sa zas napríklad so svojimi službami orientujú na erotické masáže. Návšteva profilu a preštudovanie ponuky je teda základným faktorom toho, na čom sa chcete dohodnúť. Uisťujeme vás však, že pravdepodobne nájdete to, čo hľadáte, hoci môže ísť aj o menej tradičnú požiadavku. Kategórie ako fetiš sú dnes veľmi dobre známe a ovláda ich aj veľa spoločníčok na Privatportali.

Nebojte sa určovať pravidlá hry a hlavne sa nebojte do telefónu vysvetliť, o čo by ste mali záujem. Verte, že tieto spoločníčky sú už zvyknuté na všelijaké požiadavky a majú ich dobre „naštudované“. A skúsiť tieto praktiky môžete už za hodinku!

You may also like...