Nové cenovky v Kauflande

·         Ešte pred tým ako vložíte do nákupného košíka svoj tovar , pozriete sa koľko daný produkt stojí. Na Tom nie je nič nezvyčajné . Na papierovom štítku nájdete uvedenú cenu a zistite koľko bude daný produkt  či tovar stať. Niekedy sa ale stane že cenovky nie sú jasné zrozumiteľne a sú tam dvojaké ceny. Stalo sa Vám to už niekedy ?

olivy
 
·         Mne áno . Počas nakupovanie si každý pozrieme koľko stojí daný tovar , ale ľudia sú domýlený keď sú tam dve ceny. Musíte teda zháňať predávajúceho aby vám povedal koľko ten produkt naozaj stojí. Tu ale nastáva obrazovka zmena.
 
·         Reťazec Kaufland zatiaľ ako jediný uvádza cenovky v digitálnej podobe. Ceny budú jasné , a zrozumiteľne , a dostatočne veľké aby ich videl každý. Budú sa uvádzať v eurách , teda našej mene , a ako cena za jednotku , za kus alebo kilogram. Praktický povedané ako pred tým, len stým rozdielom že tam táto jednotka bude jasnejšie napísaná.
 
·         Podľa môjho názoru je to dobrý nápad , a konečné ceny budú jasné , a budú sa len meniť pri akciách , zľavách alebo príležitostiach. Budú sa rozdeľovať do dvoch farieb . A to buď do bielej alebo červenej. Biela farba bude znamenať normálnu cenu , a červená tovar po zľave alebo v akcii. Ide o to že Kaufland ako prvý sa chce zbaviť starých papierových cenoviek a nahradiť ich elektronickými. Zatiaľ nebudú v každom reťazci Kaufland , ale plánuje sa zatiaľ len do každej druhej , keďže zatiaľ ide len o akúsi skúšobnú verziu. Ak teda budete hľadať tieto nové elektronické cenovky nájdete ich na ovocí a zelenine .

slevy
 
·         Ako som už spomínal tak Kaufland je zatiaľ prvý ktorý chce elektronické cenovky spustiť , iné reťazce ako napríklad Tesco o tejto zmene neuvažoval. Možno sa časom dočkáme takýchto cenoviek už v každom reťazci , no ich na sedenie do obehu bude trvať istý čas . Ak budú nejaké novinky ktoré budú súvisieť s novinkou cenovkami , určite vás budeme informovať v nasledujúcich článkoch.. 

You may also like...