Ste to vôbec ešte vy?

Všetkého, čo ste mali radi a na čom ste pravdepodobne podľa vašej ženy boli závislí, ste sa vzdali. Teraz žijete rodinným životom so svojom milovanou rodinkou, no nemáte pocit, že by ste boli riadne odmenení za to, čo ste pre nich obetovali a urobili. Skôr to už berú ako samozrejmosť a vďaky, či nejakého uznanie sa už asi ani nedočkáte. Pritom vás to stálo toľko veľa námahy, kým ste sa odhodlali a vzdali sa vecí, ktoré máte radi. Vaša manželka nemusela pohnúť ani prstom a vy ste to urobili z lásky k nej. No, mysleli ste si, že si to bude iste viac vážiť a bude vás za to odmeňovať, že ste taký vzorný a dobrý manžel. Taký, akého si ona snáď ani nezaslúži. Dnes však nie je po uznaní ani chýru, ani slychu a namiesto toho ešte trpíte aj nedostatkom sexuálnej aktivity.

nude-5308127_1920

Je to spravodlivé, keď ste sa vy odovzdali vášmu rodinnému životu a vaša manželka si to neváži? Nemôže sa trochu premôcť a dať najavo aspoň trochu snahy voči vašej osobe? Či si to snáď nezaslúžite za to všetko, čo robíte a za to, čoho všetkého ste sa kvôli nim vzdali?

girl-2388675_1920

Ak sa vám doma nedostáva dostatočnej pochvaly a spravodlivosti v oblasti sexuálneho života, tak s tým musíte niečo spraviť. Nie skĺznuť znova do svojich starých zlozvykov, ale radšej si vyhľadajte sex ponuky Nitra, kde nájdete to, čo vám chýba. Keby ste sa znova vrátili do tých starých koľají, tak by to určite ešte viac poškodilo váš partnerský vzťah a to vy nechcete. Stačí, keď si trochu zasexujete teda s niekým iným, keď už vám to doma nie je dopriate a potom sa s láskou v srdci a úsmevom na perách vrátite k svojej večne nespokojnej manželke, ktorá si snáď čoskoro uvedomí, že by vám mala ďakovať na sto krát za to všetko, čo pre nich robíte. A ak nie, tak túto terapiu absolvujete viac krát a môžete byť spokojnejší aj sám so sebou, aj so svojím celkovým životom.

You may also like...