Tantra dnes

Nezameniteľným a skutočne osobitným štýlom masáže je tantra masáž https://magictantra.sk/. Takýto typ masáže v sebe spája tie najlepšie prvky z doteraz známych masáží. Najväčšej popularite sa tieto masáže tešia v krajine svojho pôvodného vzniku pred niekoľkými tisícročiami – v Indii, no na chuť im ľudia prichádzajú po celom svete. Taktiež sú veľmi obľúbené v ázijských krajinách, dokonca by sa dalo povedať, že viac ako v samotnej Indii. Tantrické masáže predstavujú komplexný systém plný spirituality, erotiky, duchovna, lásky a úcty, spoznávania seba samého a objavenie vyšších sfér vnímania, ktoré je mimo pozemský svet a ľudské chápanie.

masáž

Toto všetko možno docieliť prostredníctvom predkami spísanými postupmi, technikami, prvkami a uctievaním. V súčasnosti je toto učenie prístupné komukoľvek, kto by sa o ňom chcel dozvedieť viac. Rovnako prístupné sú aj tantrické masáže poskytované tantrickými salónmi, ktorých prevádzka je takmer nepretržitá. Ako jedno z učení ďalekého východu, aj tantrizmus je známy tým, že kladie dôraz na dve úlohy, a to na úlohu gurua, teda duchovného učiteľa či sprievodcu a jeho študenta, ktorý je na ceste k svojmu duchovnému prebudeniu a obráteniu sa.

masáž

Tantra má bohatú históriu a veľa základných stavebných kameňov pri svojom vzniku prebrala od budhistického a hinduistického náboženstva. Ľudia v našich končinách skôr tantru odsudzujú ako prijímajú, avšak tí, ktorí sa rozhodli dať tomuto učeniu šancu i napriek predsudkom väčšiny spoločnosti pochopili, že je to výborný prostriedok na sebaobjavovanie, skvelá cesta k sebaláske a úcte k vlastnému telu. Tantrické masáže sú známe poskytovaním veľmi intenzívnych zážitkov. Masážny tantrický program zahŕňa uspokojenie fyzického tela, očistenie čakier a odstránenie prípadných blokád, zjednotenie fyzického tela s telom astrálnym i s vesmírom.

You may also like...