Cinkanie viacerých strieborných náramkov si môžete užívať aj vy

Ruku na srdce, ktorá z nás, žien, môže povedať, že jej na svojom výzore nezáleží, že sa ráno nepozrieme do šatníka s myšlienkou, čo na seba, aby sme vyzerali dobre a boli spokojné predovšetkým my, samy? Asi sa také nenájdu, pretože už to máme v génoch, skrášľovať sa a byť stále žiadané. Podriaďujeme tomu veľa a medzi spôsoby, ktorými to chceme dosiahnuť, patria aj šperky.

K striebru sa skvelo hodia farby

Jednoduché šaty sú veľmi vďačné čo sa týka možnosti ďalšieho skrášľovania výzoru a dopĺňania celkového outfitu. K nim sa totiž hodia extravagantné a odvážne šperky, ktoré z ich urobia centrum záujmu. Pri kombinovaní šiat a doplnkov totiž platí pravidlo, že málo zdobené a jednoduché šaty si vyžadujú veľké a nápadné ozdoby, aby nebol celkový výsledok fádny a nudný. A potom je to opačná situácia, ak si oblečieme pestré a nápadné šaty, doplníme strieborné náramky ich už iba jednoduchými a nenápadnými šperkmi, ktoré ich svojim leskom nezaclonia, ale decentne dotvoria.

Striebro sa teší záujmu zo strany zákazníčok, nosíme ho v podobe retiazok, prsteňov, náušníc a náramkov. Všetky typy ozdôb sú z rýdzeho striebra 925/1000 a majú vlastnú puncovanú značku. Ak chcete zaujať na párty alebo na večierku či inej slávnostnejšej udalosti, náramok môže byť jednou z výborných spôsobov ako to urobiť čo najlepšie. Vďaka originálnemu prepracovaniu a zaujímavého dizajnovému nápadu bude vaša ruka s týmto náramkom neprehliadnuteľná. Pri každom pohybe sa ozve príjemným a nenápadným štrngnutím či cinknutím, ak ich budete mať na zápästí viac naraz.

Každá z nás má iný štýl...

Náramky sa nosia v mnohých štýloch, od jemných a takmer nenápadných tenučkých kruhov cez mohutnejšie, hrubé a pletené či stáčané do rozličných tvarov, v kombinácii s inými kovmi alebo materiálmi a ozdobené kamienkami či farebnými kryštálikmi, vaša ruka sa bude vďaka nim vynímať a vy si budete užívať každý pohyb, ktorý ich pri ňom rozvlní.

You may also like...