Kadernícke služby

Kadernícke služby sú veľmi rozšírené a niektoré z nás si nevedia bez svojej kaderníčky predstaviť život. Máme rôzne farby vlasov alebo rôzne typy účesov. Taktiež sú tu také z nás, ktoré si vlasy nechávajú predlžovať. Či už je to tak alebo onak už len máloktorá žena kaderníka nenavštevuje.

fénování

Dovolím si povedať že kaderníčky alebo kaderníci to nemajú veľmi jednoduché. Musia nie len vyhovieť našim požiadavkám ale často krát stoja dlhé hodiny na nohách.  Taktiež sa musia neustále vzdelávať. Chodia na rôzne školenia kde ich učia nové strihy a rôzne kombinácie farieb.

Móda sa mení každým dňom a tak to je aj pri vlasoch. Vidíme na obrázku krásne vlasy a presne rovnaké chceme mať my. Málokto si ale uvedomuje, že vytvoriť rovnaký vzhľad nie je vôbec jednoduché. Nejde len o techniku tvorby ale taktiež aj o štruktúru našich vlasov. Mali by sme si uvedomiť čo všetko od svojej kaderníčky požadujeme.

Farby

Najčastejším úkonom je samozrejme ako inak farbenie vlasov. Blondíny chcú byť brunetkami a brunetky zase blondínkami. Je to prirodzené, že sa vyvíjame a chceme si priniesť do života určitú zmenu nášho vzhľadu. Jednotlivé farby, ktoré nanášajú kaderníci na vlasy sa výrazne líšia.

melírování

Rozdiel je hlavne v kvalite a taktiež v tom ako veľmi škodia našim vlasom. V tomto prípade je dobré zainvestovať, pretože vlasy máme len jediné a ako náhle poškodíme štruktúru nášho vlasu tak už len veľmi ťažko to napravíme. Pred tým ako si vyberieme kaderníka by sme si teda mali overiť aké farby používa.
Na záver by som už len rada podotkla aby sme si naše vlasy chránili. Vždy ak vás napadne nejaká zmena dôkladne si ju premyslite a zvážte či to vaším vlasom veľmi neublíži. Taktiež je možné, že o pár týždňov sa vám to už páčiť nebude. Preto premýšľajte predtým ako navštívite kadernícky salón. Poškodeným vlasom sa dá už len ťažko pomôcť. 

You may also like...