Krátke rukávy, pekná farba a nenápadné logo na univerzálnom tričku

Zopár univerzálnych kúskov oblečenia by mala mať v šatníku každá žena a nehovoríme iba o nákupných „maniačkach“, ale o všetkých aktívnych ženách, ktoré potrebujú na seba každé ráno niečo obliecť a nemajú v pláne stráviť pri jeho výbere viac ako pár minút. Zásahom do čierneho je stávka na jednoduché tričko.

Biela a čierna nie je jediná možná kombinácia

Basic kúsok, ako tričko môžeme nazvať, je základným nosným prvkom celého šatníka, bez neho sa nedokážeme obliecť rýchlo a vhodne. Pre ženy, ktoré lovia módne kúsky na eshopoch medzi značkami dávame do pozornosti internetový obchod so značkou BIG STAR. Má už svoju tradíciu, takže nejde o žiadnu neznámu značku, preto mnohé z nás tieto módne kúsky možno majú aj doma. Za hovorí aj overená kvalita týchto výrobkov a primerané, dostupné ceny.

Dámske tričká v univerzálnom strihu a jednoduchom prevedení, vyrobené z bavlny a viskózy, v mnohých strihoch, veľkostiach a dizajnoch spolu s príjemnou farebnosťou sú pre tohto výrobcu charakteristické. Žena si tričko s logom Big star môže obliecť k sukni, nohaviciam, džínsom či šortkám, vždy to bude štýlová kombinácia. Pre tie ženy, ktoré si môžu dámske tričká dovoliť zvýrazniť postavu, sú v ponuke obtiahnuté tričká, pre menej odvážne zase oversize veľkosti, tie zakryjú aj menšie nedostatky postavy. Chcete zvýrazniť dekolt alebo sa vám viac hodí okrúhly výstrih? Nech sa páči, všetky sú k dispozícii na stránkach výrobcu, stačí si len vybrať.

Bruško von, ak si to môžete dovoliť...

Z mnohých druhov dávame ženám do pozornosti tričko LUELLA 101, ktoré je veľmi štýlové, má krátke rukávy, strih je voľnejší, s okrúhlym výstrihom a pekným logom BIG STAR. V ňom bude každá žena pôsobiť ležérne, cítiť sa pohodlne, pretože je ušité z organickej bavlny procesom šetrným k životnému prostrediu, takže tieto výrobky môžeme zaradiť k udržateľnej móde. Nech sa rozhodnete tričko skombinovať s čímkoľvek, neurobíme krok vedľa, ale váš denný outfit bude pohodlný, módny a môžete pôsobiť každý deň inak.

You may also like...