Pomôžeme vám so sťahovaním

Občas asi každý z nás potrebuje zmenu. No práve teraz máme na mysli razantnú zmenu.

Sťahovanie

Pre niekoho nezaťažujúca aktivita no pre niekoho nočná mora. Všetko dôkladne zabaliť, poskladať, rozmontovať, odpojiť od elektrickej energie či iných sietí, pripraviť na prevoz, zabezpečiť dopravu, povynášať, previezť, vyložiť a opäť vybaliť….

nový začiatok

Nechce sa Vám do toho? Nevadí.

Zverte svoje sťahovanie profesionálnym sťahovacím službám. Ponúkame Vám bezstarostné sťahovanie už od jedného kusu nábytku, poprípade Vám presťahujeme všetko, čo potrebujete, či sa jedná o pracovné priestory, kanceláriu, spoločnosť ale aj súkromné sťahovanie ako byty, domy a podobne. Zverte túto starosť na naše plecia a my Vám s tým radi pomôžeme. Naša profesionálna sťahovacia služba je tu pre Vás NONSTOP dvadsaťštyri hodín denne vrátane víkendov.

Sťahovanie v Nitre

Naše pobočky nájdete v Bratislave, Trnave, Pezinku, Malackách, Šamoríne a v Senci, no presťahujeme Vás bez problému v rámci celého Slovenska a po vzájomnej dohode aj v rámci celej EÚ.

Nerobte svoj životný krok v strese a s nechuťou. Tešte sa na nový začiatok a na nový krok VPRED. Nenechajte si pokaziť tento krok len kvôli sťahovaniu. Na nás sa môžete spoľahnúť, že všetok Váš majetok presťahujeme bez poškodenia či straty. Všetko dôkladne zabalíme a zabezpečíme pre poškodením, taktiež všetko vynesieme a opäť na mieste vykládky vyložíme a umiestnime podľa Vašich inštrukcií. Pri samotnom sťahovaní sa neúčtujú poplatky ani príplatky za poschodia, to platí po tretie poschodie.

zabalené všetko

Samozrejmosťou je pred samotným sťahovaním obhliadka a cenová ponuka, ktoré sú bezplatné. Neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0944811802 alebo na email- info@stahovanie-bonus.sk. Zvládnite sťahovanie bez stresu a bez obáv. S nami to bude jednoduché, rýchle a 100% nech už sťahujete čokoľvek a kamkoľvek.

You may also like...