Ako zabaviť deti v Turecku

Dovolenky v Turecku – deti zdarma happytravel.sk, sú veľmi výhodnou možnosťou, ako dovolenkovať s celou rodinou, a to za veľmi priaznivú cenu. Prečo hovorím práve o Turecku? No, v prvom rade sme dovolenkovali v tejto krajine my, no a v rade druhom, tento typ zájazdov, dnes veľmi letí. Ak sa so svojimi drobcami do Turecka vyberiete aj vy, možno sa vám zíde malá inšpirácia ako ich zabaviť.Malý chlapček sedí na pláži a hrá sa s plastovým vedierkom.jpg

Využite animátorské služby

Tak, ako vo väčšine dovolenkových destinácií, aj v Turecku ponúkajú hotelové rezorty bohaté animátorské služby. Lektori s deťmi väčšinou trávia čas pri bazénoch alebo priamo na pláži. S tými našimi taktiež hrali futbal a plážový volejbal. Ako drobnú nedokonalosť vnímam to, že ich angličtina nebola na úplne vysokej úrovni. Aj keď naše deti anglicky vedia naozaj dobre, niekedy mali s dorozumievaním poriadny problém.

Stavbárčina pre pokročilých

Je mi jasné, že stavať hrady z piesku môžete kdekoľvek, kde je piesok. Turecké pláže sú však svojim pieskom povestné. Tým mám na mysli to, že nejde o žiaden štrk zmiešaný s pieskom, ale o čistý a veľmi tvárny piesok. Preto si so svojimi ratolesťami, určite jeden ukážkový hrad postavte.

Banány pre deti

Nemám na mysli ovocie, ale také veľké nafukovacie banány, na ktorých sa môžete plaviť na mori. Pre našich drobcov to bola neskutočná zábava. Z banánu skákali do vody, no a tie snahy keď sa snažili vyštverať späť. Jednoducho, zábava pre celú rodinu.Traja chlapci skáču do bazéna.jpg

Pre väčších drobcov

Ak máte deti už trošku odrastené, tým myslím, že vedia chodiť a rozprávať, určite využite niektoré aktivity z bohatej ponuky športov. Windsurfing, vodné lyže alebo potápanie, patria určite medzi aktivity, na ktoré vaše deti len tak rýchlo nezabudnú. Potápať sa môžete pokojne aj s deťmi, len si vyberte inštruktora, ktorý na to bude, takpovediac, stavaný. Samozrejme, že nejde o žiadne ponory do enormnej hĺbky, ale skôr o také šnorchlovanie.

You may also like...