Najpoužívanejší obalový materiál – plastové obálky

Online nakupovanie, e-shopy, online doručovanie – to sú dnes trendy, ktoré určujú smer výberu a nákupu tovarov. Sú rýchle, bezpečné, šetria čas a energiu a zákazníkom prinášajú nemalé výhody.

Na druhej strane kladú ale požiadavky na obchodníkov a prepravcov, tovar musí byť načas doručený, v požadovanej kvalite a v primeranej cene.

Preto je otázka správneho výberu obalového materiálu dôležitá a to nielen z hľadiska kvality technických parametrov, ale aj z cenového hľadiska. Aj papierové kartóny sú možnosťou, ale zaberajú príliš veľa objemu, vyžadujú zložitejšiu manipuláciu, sú málo odolné voči namáhaniu a vlhkosti a ich doručovanie je ekonomicky nevýhodnejšie v porovnaní s plastovými obálkami.

courier-2957629_640

Naša ponuka plastové obálky Vám pomôže a poradí s výberom vhodnej plastovej obálky pre daný typ tovaru. Kolekcia je široká a prispôsobená požiadavkám všetkých klientov, nájdete v nej rôzne veľkosti, farby od klasickej bielej, šedej až po výrazné farby, hrúbky v rozmedzí 50-100 mikrónov, praktické možnosti zavesenia na uško alebo klasické plastové obálky s pevným zhybom a uzatváraním na kvalitnú samolepiacu fóliu.

Ponúkané plastové obálky a technológie ich výroby nezaťažujú životné prostredie, sú vyrobené z kvalitných plastových materiálov, ktoré sa vo všeobecnosti vyznačujú veľkou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou. Použité plastové fólie sú nepriehľadné, matné a zabezpečia Vám listové tajomstvo, čo určite oceníte najmä pri diskrétnych zásielkach.

envelope-1829488_640 (1)

Ak chcete zaujať originalitou a jedinečnosťou zvoľte si farebné plastové obálky, pomôžu Vám pri posilnení imidžu Vašej firmy a je dokázané, že zákazníkov zaujmú.

Množstevné balenia sú vždy ekonomické, ponuka je preto zameraná na balenia od 10 až po 100 kusov, v prípade Vašich individuálnych požiadaviek Vám radi vyjdeme v ústrety.

Výberom plastových obálok z našej ponuky získate korektné doručenie tovaru a dôveru zákazníkov.

You may also like...