Sklenené zábradlie – moderné riešenie interiéru i exteriéru

Radi by ste si zariadili svoj interiér aj exteriérové prvky podľa svojich najtajnejších predstáv? Schvaľujete netradičné materiály luxusného štýlu? Potom určite nepohrdnete sklom v kombinácii s kovom, ktoré sa skvele vynímajú na schodištiach, balkónoch i terasách.
zábradlí ze skla
Sklenené zábradlie cena záleží na individuálnych požiadavkách zákazníka a súčasťou celej zákazky je individuálna cenová kalkulácia.
V každom prípade ide o nádherné a originálne riešenie prostredia nech už sa jedná o domov alebo obchodné, kancelárske či firemné priestory.
Hlavnou výhodou týchto materiálov je celkové presvetlenie a vzdušnosť interiéru.Sklo je charakteristické práve priepustnosťou svetla a ide o vhodnú variantu práve do tmavších interiérov či malých priestorov, ktoré sa následne opticky zväčšia.
Prvky luxusu a jedinečnosti
Kombinácie skla a kovu sú vhodným prevedením nielen do interiéru, ale i do exteriéru ako zábradlie pre balkóny a terasy. Priestor, ktorý si tiež zaslúži jedinečnosť, pretože krášli budovy z vonkajšej strany a už na prvý pohľad upúta pozornosť.
skleněné zábradlí
Sklo a kov majú tiež charakter luxusu a práve preto sú častým materiálom obchodných priestorov.Pridávajú na originalite, elegancii a dokonale splývajú s charakterom prostredia, v ktorom sa uzatvárajú predovšetkým obchody.
Ani v domácnostiach však tieto materiály nezostávajú pozadu a dokážu sa prispôsobiť aj stávajúcemu prostrediu, ktoré potrebujete len upraviť. Svetlo a vzdušnosť sú už len čerešničkou na torte, pretože dodávajú interiérom charakter vzdušnosti a slobody.
Môžete si vybrať rôzne kombinácie, ale tiež presklenie celkové.Ďalšími variantmi výberu je spôsob kotvenia, ktoré môže byť do profilu, na bodové úchyty, ďalej úplne presklené steny z funkciou zábradlia alebo zábradlia stĺpikové či francúzske balkóny.
Riešenie, ktoré vám prinesie doslova nadšenie a oceníte tiež údržbu bez starostí.

You may also like...