Vírivka na záhradu

Je veľký rozdiel bývať v dome alebo v byte. Zatiaľ čo byt je vhodný skôr pre pohodlnejších ľudí, dom si vyžaduje určité množstvo času a peňazí na údržbu. Aj keď kedysi si dom každý dovoliť nemohol, dnes pozorujeme takmer porovnateľné ceny nehnuteľností pri bytoch a domoch s rovnakou výmerou. Bývaniu v dome sa ale nič nevyrovná a ak vlastníte záhradu, máte veľa možností na oddych či sebarealizáciu.

139af420-01a7-4c65-a1b9-4bd6d9f75800_phplbhhdi

Veľkým hitom posledné roky je vírivka, ktorú ľahko umiestnite na vašu terasu či trávnik. Možnosti takéhoto doplnku máte hneď niekoľko. Pri výbere si pozorne všímajte aj iné vlastnosti a nielen cenu. Zatiaľ čo najdrahšie jacuzzi sú najkvalitnejšie a aj zážitok s kúpania je neporovnateľný, cenovo sa pohybujú v tisícoch Eur. Svoje si vyžaduje aj úprava terénu, kde takáto víriva vaňa bude stáť. Preto môžeme čoraz viac pozorovať nafukovacie vírivky, ktoré sú cenovo dostupné a na večerné vylihovanie pod hviezdami ako stvorené. Takéto produkty nájdete vo väčšine obchodov so zameraním na produkty do domov a záhrad, ale prekvapením je aj obchod Lidl, ktorý ponúka cenovo výhodnú exteriérovú vírivku. Pri nafukovacích vírivkach si všímajte či sú vhodné aj na zimu. Niektoré sú vhodné len na letné mesiace a počas zimy ich musíte schovať. Pri kúpe si dobre pozrite aj množstvo a umiestnenie trysiek.

566301_4

Niektoré najlacnejšie varianty len rozvíria vodu a masážne trysky neobsahujú. Cena závisí aj od veľkosti. Často sa udáva pre 2, 4 alebo 6 osôb. Lepšia však urobíte, ak si veľkosť pozriete osobne. Aj keď si myslíte, že vám stačí najmenšia veľkosť a vírivku budete využívať len s partnerom, riskujete, že sa budete tlačiť a kúpanie si neužijete naplno. Nezabudnite tiež na kryt, ktorý je potrebný pri daždivých dňoch a chráni vašu vírivku. Ten však býva vo väčšine prípadov už súčasťou balenia pri kúpe samotného produktu.

You may also like...