Tantrická masáž je hlavne o senzuálnych dotykoch

Ľudské dotyky vedia byť veľmi príjemné. A tie sú vlastne hlavným „nástrojom“ pri aplikovaní tantrickej masáže. Možno by ste neverili, do akej miery dokážu priniesť príjemné pôžitky spoločne s potrebným uvoľnením napätia, ako aj s odstránením všetkých zadržiavaných emočných či telesných blokov.

Tantra masaz pracuje so sexuálnou energiou. Aj napriek tomu pri nej nevravíme o pohlavnom styku, ani o sex službách či o sexe zafo. Spoločné znaky by sme našli možno s erotickou masážou, hoci podstata tantrickej masáže je predovšetkým pracovať so životnými energiami, kde je sexualita považovaná za jednu z najdôležitejších životných esencií.

srdce, prst

Ak s ňou máte určité skúsenosti, môžete ju pokojne praktizovať aj doma so svojim partnerom/kou. V každom prípade vám však zážitok na kvalitnej úrovni prinesie predovšetkým návšteva tantra salónu v našom hlavnom meste. Prostredie, prístup a zručnosti personálu sú ideálne prispôsobené k tomu, aby celý priebeh priniesol ten najlepší zážitok.

  • Už len z dôvodu, že sa tu začína rituálom „namaste“, ktorý najskôr človeka upokojí a nasmeruje k tomu, aby mal z nasledujúcich senzuálnych dotykov kvalitný pôžitok, resp. aby ich vedel čo najlepšie precítiť.
  • Rituálom namaste sa vzdáva úcta k telu.

Postupne prichádza na rad praktizovanie niektorej z ponuky tantrických masáží a spolu s ňou originálne postupy, resp. dotyky, čo sa zaoberajú hlavou, končatinami a prednej časti tela vrátane všetkých erotogénnych zón. Pri niektorých praktikách ako napr. body massage masérka využíva svoje telo.

obrys ženy, silueta

  • Je preto na každom návštevníkovi, či si z ponuky na začiatok vyberie „classic“ alebo skúsi niečo trochu iné, odlišné v niektorých bodoch.

Pre začiatočníkov je ale najlepšie začať práve tou klasikou. Zákazník by si mal vybrať aj podľa toho, na akú mieru senzuality je pripravený, resp. do akej miery sa z hľadiska intenzívnych a intímnych dotykov bude cítiť pohodlne.

You may also like...